O  NAS

GLOBALITO to firma zajmującą się działalnością w zakresie sprzedaży, exportu oraz importu towarów związanych z branżami: OLEJE ROŚLINNE, BIOMASA, PRODUKTY AGRO, PRODUKTY FMCG oraz PRODUKTY OPAŁOWO-GRZEWCZE.

Po kilkunastu latach działalności udało nam się połączyć siły i doświadczenie tworząc profesjonalną firmę, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych obecnych Klientów. Doświadczenie w branży, ciągłe udoskonalanie i stosowanie nowoczesnych narzędzi, a przy tym dążenie do perfekcji i nastawienie na spełnianie oczekiwań klientów sprawiły, iż grupa ta ciągle się powiększa. Nieustannie dbamy, aby nasze towary były jak najwyższej jakości i w jak najlepszej cenie. Szanując czas naszych klientów oraz nasz własny, zawsze dotrzymujemy umówionych terminów, a wszystkie płatności realizowane są natychmiast.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym kontaktom na terenie Polski oraz całej Europy jesteśmy firmą, która podejmuje się zająć każdym indywidualnym zamówieniem. W zależności od potrzeby jesteśmy w stanie pomóc w sprzedaży lub pozyskać interesujące klienta produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy przy tym najwyższą jakość usług oraz transport bezpośrednio do klienta. Satysfakcja zarówno kupującego jak i sprzedającego to nasz priorytet.

W GLOBALITO posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Ludzi kreatywnych, energicznych i otwartych na rozwój oraz poszerzanie swoich możliwości.